Największą głębię znajdziesz w oceanie, największą mądrość w nauce.

Rok szkolny 2016/2017

* 3 miejsce Oliwii Musiał w "Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek".

Oliwia zaśpiewała kolędę pt." Cicha noc".


* Wyróżnienie dla Marceliny Szczepaniak  w Powiatowym  Konkursie Literackim „Opowiadanie z Powiatem Lubańskim i okolicami w tle” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu pod patronatem Starosty Powiatu Lubańskiego za opowiadanie pt." Nieszczęśliwa, zarębiańska miłość".


* I miejsce w V Przeglądzie Piosenki Maryjnej naszej scholi "Emmanuel".

Zaprezentowaliśmy dwie piosenki : „Pozdrawiam Cię Matko Syna Bożego” i „Totus tuus”, słowa do tej piosenki ułożyła p.Olimpia Kowal –Gadecka.


* Drużyna w składzie: Barbara Biesiada, Julia Kowalczyk, Michał Koszela i Kacper Kobzda zajęła I miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych.

 *Drużyna w składzie: Barbara Biesiada, Julia Kowalczyk, Michał Koszela i Kacper Kobzda zajęła I miejsce w strefie jeleniogórskiej w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych.


*Drużyna w składzie: Barbara Biesiada, Julia Kowalczyk, Michał Koszela i Kacper Kobzda zajęła IV miejsce w województwie dolnośląskim w  Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych.

* Drużyna w składzie: Martyna Słoboda, Angelika Sroka i Magda Cedro  zajęła III miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (szkół gimnazjalnych).