13 marca 2017 12:03 | Aktualności

ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZARĘBIE WPROWADZA DZIENNIK ELEKTRONICZNY „MobiReg”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz uczniów, Zespół Szkół w Zarębie z dniem 20.03.2017 r. rozpoczyna realizację działań wdrażających dziennik elektroniczny MobiReg.

Dziennik elektroniczny jest nowoczesnym narzędziem zastępującym dziennik papierowy, który umożliwia rodzicom śledzenie na bieżąco obecności, ocen dziecka z poszczególnych przedmiotów oraz pozwoli nawiązać szybki kontakt z wychowawcą klasy lub z każdym innym nauczycielem poprzez skrzynkę pocztową.

W naszej szkole na chwilę obecną będą funkcjonować dwa dzienniki – dziennik elektroniczny oraz papierowy. Wszelkie informacje dotyczące dostępu do dziennika dla rodziców oraz loginów zostaną udzielone podczas zebrania z rodzicami pod koniec kwietnia.

Katarzyna Sandecka