11 maja 2017 10:05 | Aktualności

KOLEJNA DOSTAWA JABŁEK

9 maja do szkoły przyjechały kolejne tony jabłek. Pyszne grójeckie owoce po raz kolejny wzbogacą dietę naszych dzieci i będą świetną przekąską podczas przerw.

Jak zawsze podczas rozładunku pomocni byli nasi uczniowie oraz rodzice. Serdecznie dziękujemy niezastąpionemu, Panu Markowi Hamielcowi, który przyjechał do szkoły traktorem z widlakiem, co znacznie przyspieszyło rozładunek.

Dziękuję także niezawodnym ojcom, na których pomoc zawsze możemy liczyć: Panu Markowi Palczyńskiemu oraz Panu Marcinowi Waszczykowi.

Także nasi uczniowie spisali się na medal.

Dziękuję: Dawidowi Łapszynowi, Mateuszowi Romejce, Mateuszowi Spiżarskiemu i Mateuszowi Ziubrakowi z kl. II gimnazjum oraz uczniom klasy III gimnazjum: Michałowi Romejce, Szymonowi Sroce, Szymonowi Suskiemu, Jakubowi Szemielowi i Adrianowi Żukrowskiemu.

Olimpia Kowal-Gadecka