19 maja 2017 09:24 | Aktualności

AUDYCJE W SZKOLE MUZYCZNEJ

16 maja uczniowie klasy II i III SP uczestniczyli w audycjach muzycznych, które odbyły się w lubańskiej Szkole Muzycznej. Nasi uczniowie wysłuchali utworów wykonanych przez ich rówieśników oraz starsze koleżanki i kolegów. Mieli okazję posłuchać dzieci grających na: skrzypcach, flecie, akordeonie, gitarze, fortepianie, trąbce, dzwonkach, klarnecie i waltorni. Audycje miały na celu zapoznanie dzieci z instrumentami, na których można uczyć się grać w lubańskiej szkole, a także zachęcenie słuchaczy do podjęcia gry na wybranym przez nich instrumencie. Jest to „ostatni dzwonek” na podjęcie decyzji o nauce w szkole muzycznej w nowym roku szkolnym, bowiem 25 i 26 maja odbędą się przesłuchania kwalifikacyjne kandydatów.

Dla zainteresowanych oglądnięciem większej ilości zdjęć z audycji muzycznych zapraszam na stronę  internetową Szkoły Muzycznej: http://psmluban.pl/

Olimpia Kowal-Gadecka