05 września 2017 13:19 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września, jak co roku spotkaliśmy się na uroczystym apelu z okazji Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2017/2018. Po Mszy św. w auli szkolnej  przywitaliśmy nowy rok szkolny. Dyrektor pan Jacek Adamski przywitał  wszystkich przybyłych a w szczególności "pierwszaczki". To dla nich i ich rodziców  bardzo ważny dzień.  Naszych  najmłodszych przywitała i przedstawiła  również pani wychowawczyni Joanna Malik.

Pani Małgorzata Szkrabko przedstawiła wszystkich nauczycieli a pan dyrektor omówił główne cele na ten  rok szkolny.

Krótkim filmem oraz minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych podczas II wojny światowej.

Na koniec usłyszeliśmy pierwszy dzwonek wykonany przez  uczennicę z klasy pierwszej, który był sygnałem  rozejścia się do klas   na pierwszą lekcję.

Nad przebiegiem  uroczystości czuwała pani Marzena Adamska.

Życzymy wszystkim samych sukcesów !!!!