11 września 2017 08:18 | Aktualności

WAKACYJNE REMONTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZARĘBIE

Wakacje to czas odpoczynku od zajęć edukacyjnych, ale również czas odnawiania i remontów w placówkach oświatowych. W Szkole Podstawowej w Zarębie udało się zrealizować kilka przedsięwzięć m.in. przeprowadzono kapitalny remont korytarza przy wejściu głównym, wyremontowano gabinet pedagoga, szatnię chłopców przy sali gimnastycznej oraz zrealizowano kilka drobniejszych przedsięwzięć takich jak odmalowywanie lamperii w klasach oraz korytarza na pierwszym piętrze.

Najbardziej znaczącym przedsięwzięciem zrealizowanym przez dyrekcję szkoły był kapitalny remont biblioteki szkolnej, którego celem było podniesienie standardu pomieszczenia zapewniając całej społeczności szkolnej jak najlepsze warunki korzystania z biblioteki.

Przeprowadzone prace remontowe objęły wymianę wykładziny, drzwi oraz odmalowanie ścian. Wykonane prace podniosły znacząco estetykę i funkcjonalność pomieszczenia, co w znaczny sposób polepszy warunki korzystania z naszej szkolnej biblioteki.

Taka zmiana szczególnie cieszy uczniów, którzy z przyjemnością korzystają z pachnącej nowością biblioteki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pracę przy odnawianiu biblioteki.