02 października 2017 14:10 | Aktualności

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

21 września 2017r. miała miejsce bardzo miła i radosna impreza. Jak co roku od kilku lat, Państwo Hamielec z Zaręby gościli w swoim gospodarstwie uczniów naszej szkoły na "Święcie pieczonego ziemniaka".

Na imprezie tej uczniowie zapoznali się z jesiennymi pracami polowymi w gospodarstwie rolnym. W trakcie imprezy odbyły się liczne konkursy, m.in.: zbieranie ziemniaków na czas, zawody międzyklasowe w przeciąganiu liny, wyścigi w workach.

Dzięki sponsorom - Państwu Hamielec, dzieci miały zapewniony poczęstunek; pyszne ciasto pani Teresy Hamielec, pieczone kiełbaski i ziemniaki oraz napoje. Za udział w konkursie uczniowie otrzymali nagrody ufundowane również przez gospodarzy. Impreza ta sprawiła dzieciom wielką radość i frajdę.

Za przygotowanie tego Święta wychowawcy, uczniowie oraz dyrekcja szkoły serdecznie dziękują Państwu Hamielec.

D Z I Ę K U J E M Y !

Magdalena Żuchowska