Największą głębię znajdziesz w oceanie, największą mądrość w nauce.

Aktualności

02 stycznia 2018 11:23 | Aktualności

RELACJA Z WRĘCZENIA SZLACHETNEJ PACZKI

Szlachetna Paczka - relacja wolontariusza z wręczenia paczki Rodzinie

Kiedy przybyliśmy do rodziny drzwi otworzyła nam pani Beata. Jej mina, niedowierzanie było bardzo urocze. Z każdą kolejną paczką wnoszoną przez nas do mieszkania jej łzom nie było końca. Podeszła do mnie, przytuliła mnie mocno przyciskając do siebie i nieustannie roniąc łzy. "Jestem taka szczęśliwa, taka wdzięczna, tak się cieszę z każdego kilograma mąki i cukru"- powtarzała otwierając kolejno kartony. Wyciągając kolejne artykuły nie mogła powstrzymać łez. Odzież dla syna, wzruszyła ją tak mocno, że musiała usiąść i odsapnąć. Po powrocie do rozpakowywania paczek, w jednym z kartonów odnalazła kurtkę dla siebie, co wzbudziło w niej wielką ekscytację. Syn pani Beaty najbardziej ucieszył się ze spodni dresowych, które są jego ulubionym ubiorem.

Co chce przekazać wolontariusz?

Z mojej strony, również bardzo Państwu dziękuję za współpracę, raz jeszcze dziękuję za wybranie właśnie tej rodziny, której jestem opiekunem. Bardzo żałuję, że nie mogą Państwo poczuć na własnej skórze tych emocji, które ogarnęły moje ciało podczas spotkania z rodziną podczas weekendu cudów. Życzę również, aby dobroć, którą się dzielicie, wróciła do Was w swoim czasie, ale żeby wróciła. Życzę również wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym.

 

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie paczki i takiej ogromnej niespodzianki dla nas. Syn nie może słowa z siebie wydusić, próbuje być twardy- "chłopaki nie płaczą", jednak widzę, że te wszystkie pudełka bardzo go wzruszyły. Dziękujemy i pragniemy życzyć Wesołych Świąt.

Przeczytano: 188 razy. Wydrukuj|Do góry