02 stycznia 2018 12:05 | Aktualności

WIECZORNICA BOŻONARODZENIOWA

Wieczorem, dnia 21 grudnia, miało miejsce spotkanie bożonarodzeniowe. Uroczystość ta zgromadziła uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Zarębie, a także nauczycieli i dzieci z Przedszkola w Zarębie. Wszystkiemu przypatrywali się zaproszeni goście oraz rodzice małych artystów.

Wspólne spotkanie rozpoczął śpiew Oliwki Musiał z klasy VI, która wprowadziła zgromadzonych w świąteczny nastrój. Następnie przedszkolaki przedstawiły swoje zdolności teatralne przy skocznych melodiach świątecznych. Po zaprezentowaniu się przedszkolaków, część jasełkową przedstawiła młodzież gimnazjalna, zaś klasa IV i V uświetniła spotkanie swoim śpiewem. Na koniec nastąpiła część typowo muzyczna – wspólne kolędowanie.

Spotkanie zakończyło się życzeniami pana dyrektora Jacka Adamskiego oraz zaproszonych gości.