02 stycznia 2018 12:09 | Aktualności

ŚWIĄTECZNY PIĄTEK KLASY IV

Ostatni dzień szkoły, 22 grudnia, był dniem spotkań przy klasowych stołach wigilijnych. Także klasa IV ten dzień spędziła świątecznie. Najpierw uczniowie uczestniczyli w Konkursie Kolęd, gdzie wyśpiewali kolędę Przybieżeli do Betlejem Pasterze, którą przygotowali wspólnie z panią Martą Krupą.

Zamiast tradycyjnego poczęstunku wigilijnego rodzice przygotowali dla dzieci niespodziankę – świąteczną pizzę. Pomysł był trafiony, pizza znikała kawałek za kawałkiem.

Na zakończenie wspólnie przełamaliśmy się opłatkiem życząc sobie Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Olimpia Kowal-Gadecka