22 marca 2018 11:57 | Aktualności

ZACZYTANA MŁODZIEŻ W AKADEMII MALUCHA

Dnia 19 marca uczniowie ze Szkolnego Kluby Wolontariusza udali się do Niepublicznego Przedszkola „Akademia Malucha”, aby zapoznać swoich młodszych kolegów i koleżanki ze swoimi ulubionymi bajkami. Młodzież przygotowała program spotkania zgodnie z własnym pomysłem. Oprócz czytania bajek i wspólnych zabaw były: łódki z bananów, sałatka owocowa i dzieła z masy solnej.

Spotkanie z przedszkolakami to dla młodzieży lekcja samodzielności, pomysłowości i kreatywności. Nie jest czymś łatwym stanąć przed grupą małych ludzi, którzy z zaciekawieniem śledzą każdy ruch starszych koleżanek i zachęcić ich do wspólnej zabawy.

Dziewczętom spodobał się taki sposób współpracy z przedszkolakami i już mają pomysł na kolejne spotkanie, może tym razem w Zarębie..?

Olimpia Kowal-Gadecka