09 kwietnia 2018 11:03 | Aktualności

MISTRZ MATEMATYKI W KLASIE III SP

20 marca 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klasy III szkoły podstawowej. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, umożliwienie wykazania się wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi podczas rozwiązywania zadań tekstowych oraz wyłonienie Szkolnego Mistrza Zadań Matematycznych. W konkursie wzięło udział 7 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali zestaw ośmiu zadań tekstowych.

WYNIKI:

I miejsce i tytuł Szkolnego Mistrza Zadań Matematycznych zdobył Wojciech Biesiada

II miejsce – Dawid Kilarski

III miejsce - Gabriela Sawicka i Borys Stachowiak

Wojciech Biesiada będzie reprezentować naszą szkołę w XI POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, który odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół w Świeradowie-Zdroju.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!