25 kwietnia 2018 12:31 | Aktualności

SUKCES W KONKURSACH POWIAOWYCH W KLASACH I-III

Dnia 17 i 18 kwietnia2018 r. odbył się XVII Powiatowy Konkursu Ortograficzny klas II – III Mały Mistrz Ortografii 2017/2018 oraz XI Powiatowy Konkursu Matematyczny klas III organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu. Celem obu konkursów było rozbudzenie zainteresowań i rozwijanie uzdolnień uczniów, wdrażanie uczniów do samokształcenia oraz doskonalenia umiejętności kluczowych, przedmiotowych i ponadprzedmiotowych. Do konkursów przystąpiło 16 najlepszych uczniów – reprezentantów 16 szkół podstawowych.

Naszą szkołę, zarówno w konkursie ortograficznym jak i matematycznym reprezentował uczeń klasy III SP Wojciech Biesiada. Wojtuś zajął I miejsce w konkursie ortograficznym oraz I miejsce w konkursie matematycznym, wykazując duże umiejętności zarówno humanistyczne jak i matematyczne.

Serdecznie gratulujemy!!!

Wojtusiu, jesteś naszym mistrzem!!!