14 czerwca 2018 11:31 | Aktualności

NASZA CHLUBA

W dniu 12.06.2018 r. odbyła się XVII Gala Laureatów powiatowych i regionalnych konkursów zorganizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu w roku szkolnym 2017/2018. Tradycyjnie uroczystość mała miejsce w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu.

Podczas Gali zostali wyróżnieni uczniowie Szkoły Podstawowej w Zarębie Wojciech Biesiada, uczeń klasy III szkoły podstawowej, za zajęcie I miejsca w XI Powiatowym konkursie matematycznym dla uczniów klas III szkół podstawowych i za zajęcie I miejsca w XVII Powiatowym konkursie ortograficznym klas II –III „Mistrz Ortografii 2017/2018” szkół podstawowych. Kolejną wyróżnioną laureatką jest Oliwia Musiał, uczennica klasy VI szkoły podstawowej, za zajęcie II miejsca w II Powiatowym przeglądzie kolęd i pastorałek dla uczniów szkół podstawowych.

Podczas Gali zostali wyróżnieni nauczyciele naszej szkoły, którzy przygotowywali uczniów do konkursów Pani Marzena Adamska – opiekun Oliwii Musiał oraz Pani Marzena Stachnik – opiekun Wojciecha Biesiady, natomiast Pani Małgorzata Dub-Tulicka otrzymała wyróżnienie za efektywną współpracę i wspieranie działań na rzecz uzdolnionej młodzieży Powiatu Lubańskiego w roku szkolnym 2017/2018.

Oliwii i Wojtkowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a opiekunom dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie uczniów.

Jacek Adamski