14 czerwca 2018 11:31 | Aktualności

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

W  dniu 13 czerwca 2018r.  uczniowie  klasy  VI szkoły podstawowej i II gimnazjum  oraz  cztery osoby z kl. VII  były na wycieczce we Wrocławiu. Główną atrakcją wyjazdu były: Aquapark – Wrocławski Park Wodny i „Kolejkowo – Cudowny Świat w Miniaturze”.

Aquapark Wrocław, to jeden z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie      i my również  skorzystaliśmy z tych atrakcji, po całorocznej ciężkiej nauce. Prym w zabawie wiedli Julita     i Wojtek,  którzy jako jedyni skorzystali ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje Aquapark Wrocław.

Naszą tradycją stał się już  spacer  po Starym Mieście, podczas którego znalazł się czas na lody i  szukanie wrocławskich krasnali.

Drugą atrakcją wyjazdu było Kolejkowo, największa makieta mieszcząca się na terenie Dworca Świebodzkiego. Podczas zwiedzania miniaturowego świata mieliśmy okazję podziwiać  między innymi: perełki architektoniczne  Dolnego Śląska.

Ewa Russjan