25 czerwca 2018 12:33 | Aktualności

GALA LAUREATÓW

W dniu 21 czerwca 2018 roku w auli Szkoły Podstawowej w Zarębie  odbyła się uroczystość wręczenia nagród i podziękowań dla laureatów konkursów szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2017/18. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Pan Wójt Janusz Niekrasz wręczył Stypendia Wójta Gminy Siekierczyn dla poszczególnych uczniów: Barbary Biesiady, Julii Waszczyk, Igi Horbacz, Magdy Cedro, Julii Urygi oraz Wiktorii Chudzik.

Podczas uroczystości wręczono wyjątkowe i najważniejsze nominacje: uczniem roku został Wojciech Biesiada, a tytuł „Przyjaciel szkoły” otrzymali Państwo Renata i Marcin Waszczyk. Podziękowania otrzymali: Wójt Gminy pan Janusz Niekrasz oraz rodzice, którzy szczególnie  angażowali się w życie szkoły. Pani Marzena Adamska, wychowawczyni klasy III gimnazjum podziękowała rodzicom tej klasy za trwającą  trzy lata współpracę, pomoc i zrozumienie.

Ilość wręczonych nagród i podziękowań świadczy o tym, że był to bardzo udany rok szkolny.

Gratulujemy wszystkim!!!