Największą głębię znajdziesz w oceanie, największą mądrość w nauce.

Aktualności

25 czerwca 2018 13:14 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Oficjalnie 22 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Jednak nim uczniowie otrzymali świadectwa, wzięli udział we Mszy Świętej w kościele.

Następnie w auli szkolnej Pan Dyrektor dokonał podsumowania roku szkolnego. Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk dyrektora i wychowawcy świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Podczas uroczystości wręczone zostały także listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.

Uczniowie z III gimnazjum, absolwenci szkoły, złożyli podziękowania dyrektorowi i gronu pedagogicznemu za przekazaną wiedzę, opiekę i troskliwość, a uczennice z II gimnazjum  pożegnały się ze swoimi starszymi kolegami ciepłymi słowami i kwiatkiem. Będzie nam ich brakować. Życzymy im samych sukcesów, wytrwałości i dostania się do wymarzonych szkół.

Na zakończenie apelu dyrektor szkoły podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za rzetelną i efektywną pracę z uczniami, rodzicom za współpracę, Radzie Rodziców za działania podejmowane na rzecz uczniów i rozwoju szkoły oraz wszystkim, którzy ze szkołą współpracowali i ją wspierali. 

Następnie wszyscy rozeszli się do klas na ostatnią godzinę wychowawczą w tym roku szkolym.


ZDROWYCH I WESOŁYCH WAKACJI!!!!

 

Przeczytano: 291 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: