14 lutego 2019 12:33 | Aktualności

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Mimo że rozpoczęły się ferie, w SP w Zarębie nadal coś się dzieje. W dniach 28-30 stycznia w szkole odbyły się warsztaty fotograficzne prowadzone przez Panią fotograf Barbarę Krupę (https://www.barbarakrupa.pl/). W trakcie zajęć zainteresowani uczniowie zdobywali wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu fotografii. Poznali zasady kompozycji kadru, praktykowali robiąc fotografie, tworzyli własne kompozycje, bawili się światłem i tłem.

Celem warsztatów było rozwijanie zainteresowań fotograficznych poprzez naukę i zabawę.

Na zakończenie zajęć Pani Basia opowiedziała uczniom o zawodzie fotografa, a zarazem swojej pasji.

Warsztaty to pierwszy etap realizowanego w szkole projektu poświęconego fotografii, o którym wkrótce…

W imieniu swoim, jak i uczestników, dziękuję Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i pokrycie kosztów warsztatów, a Pani Basi za przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Olimpia Kowal-Gadecka