11 marca 2020 14:37 | Aktualności

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z ZAWIESZENIEM ZAJĘĆ W SZKOLE

Szanowni Państwo,
na podstawie informacji przekazanej przez MEN od dnia 12 marca do 25 marca br. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne w szkołach.

W naszej szkole od jutra tj. 12 marca br. do piątku, 13 marca będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńcze, w miarę możliwości prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

Prosimy pamiętać i porozmawiać z dziećmi, że nie jest to czas wyjazdów na zakupy, do kina oraz spotkań w szerszym gronie.

Nie jest to również czas odpoczynku od szkoły, dzieci mogą wykorzystać ten czas na nadrobienie zaległości, odrobienie zaległych zadań domowych czy przeczytanie szkolnych lektur.

Prosimy również monitorować dziennik elektroniczny, szkolną stronę www oraz szkolnego Facebooka, na których na bieżąco będziemy aktualizować informacje.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z wychowawcami bądź ze szkołą.